Realisatie: TiDi Graphics
Nederlands English

uitslagen

Palmares van  "De Internationale Junioren Driedaagse van Axel"  

2013: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2013".

2012: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2012".

1. Brent Luyckx AVIA Crabbe Team 1. Mads Würtz Schmidt Blue Water Cycling
2. Simon Larsen Blue Water Cycling 2. Piotr Havik Avia Fuji Youth Team
3. Mathias Rask Comentor Ribe Cykellager 3. Leon Rohde Nat. Sel. Duitsland

2011: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2011".

2010: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2010".

1. Alexander Kamp Blue Water Cycling 1. Danny van Poppel TWC Peijnenburg
2. Danny van Poppel District Z-O Nederland 2. Mario Vogt Nat. Sel. Duitsland
3. Stefan Küng Nat. Sel. Zwitserland 3. Dylan van Baarle Restore Cycling Team

2009: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2009".

2008: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2008".

1. Jasper Bovenhuis w.v. De Peddelaars 1. Jasper Bovenhuis De Peddelaars KrolstonE
2. Nikias Arndt Nat. Sel. Duitsland 2. Erick Rowsell Nat. Sel. Groot Brittanië
3. Jasper Stuyven Lotto-Bodysol C.T. 3. Rune van der Meijden Restore Cycling Team

2007: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2007".

2006: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2006".

1. Adam Blythe Nat. Sel. Groot Brittanië 1. Morten Reckweg Nat. Sel. Denemarken
2. Philipp Ries Nat. Sel. Duitsland 2. Sven Vandousselaere Koninklijke Balen B.C.
3. Jetse Bol Sinnige Wielerbouw C.T. 3. Ronan van Zandbeek Team Aquadraat

2005: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2005".

2004: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2004".

1. Th. Riber-Sellebjerg Team GLS Denmark 1. Pawel Mikulicz Nat. Sel. Polen
2. Kasper Thustrup Team GLS Denmark 2. Stijn Joseph Avia W.T. Waasland
3. Jacopo Guarnieri Nat. Sel. Italië 3. Michel Kreder Alcmaria Victrix

2003: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2003".

2002: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2002".

1. Kai Reus District Noord Holland 1. Matti Breschel Nat. Sel. Denemarken
2. Michiel van Aelbroeck Victaulic Europe Cycling 2. Michal Golas Nat. Sel. Polen
3. Jasper Melis Sweet Paradise Quickstep 3. Oliver Steiler-Cote Saturn D. (U.S.A.)

2001: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2001".

2000: "COUPE DU MONDE JUNIORS  2000".

1. Christ. Meschenmoser Nat. Sel. Duitsland 1. Marcel Sieberg Nordrhein Westfalen
2. Martijn Maaskant Rabobank C.T. 2. Blazej Janiaczyk Nat. Sel. Polen
3. Janiaczyk Btazej Nat. Sel. Polen 3. Kenny van Hummel Nat. Sel. Nederland

1999: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1999".

1998: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1998".

1. Filip Verschuren Vlaanderen 1. Eric Baumann Nat. Sel. Duitsland
2. Martijn Stougje District Noord Holland 2. Jurgen van Goolen Go Pass
3. Tom Southam Nat. Sel. Groot Brittanië 3. Tom Boonen Nat. Sel. België

1997: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1997".

1996: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1996".

1. Bram de Waard Nat. Sel. Nederland 1. Vincent van der Kooij Nat. Sel. Nederland
2. Martin Bolt Nat. Sel. Zwitserland 2. Camiel van de Bergh w.v. De Pedaalridders
3. Roel Egelmeers Nat. Sel. Nederland 3. Björn Vonk District Groningen

1995: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1995".

1994: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1994".

1. Andrei Korolev Nat. Sel. Oekraïne 1. Andreas Klier Nat. Sel. Duitsland
2. Jacob Nielsen Nat. Sel. Denemarken 2. Allessandro Rote Nat. Sel. Italië
3. Wopke Veenstra District Friesland 3. Jorge Jaksche Nat. Sel. Duitsland

1993: "COUPE DU MONDE JUNIORS  1993".

1992: "KNWU Nationaal  1992".

1. Johan Bruinsma Nat. Sel. Nederland 1. Robert Koppers Nat. Sel. Nederland
2. Robert Koppers Nat. Sel. Nederland 2. Charles Overgaag Nat. Sel. Nederland
3. Andreas Klier Nat. Sel. Duitsland 3. Maurice van Rijn w.v. De Spartaan

1991: "KNWU Nationaal  1991".

1990: "KNWU Nationaal  1990".

1. Henk Vogels Nat. Sel. Australië 1. Leon van Bon Nat. Sel. Nederland
2. Nicolas Jalabert Nat. Sel. Frankrijk 2. Sebastien Rondeau Nat. Sel. Frankrijk
3. Koos Moerenhout Nat. Sel. Nederland 3. Niels van der Steen Nat. Sel. Nederland

1989: "KNWU Nationaal  1989".

1988: "KNWU Nationaal  1988".

1. Davide Rebellin Nat. Sel. Italië 1. Servais Knaven Nat. Sel. Nederland
2. Andrea Perron Nat. Sel. Italië 2. Andrea Perron Nat. Sel. Italië
3. Richard Groenendaal District Midden-Brabant 3. Gianluca Tarocco Nat. Sel. Italië

1987: "KNWU Nationaal  1987".

1986: "KNWU Nationaal  1986".

1. Raymond Thebes W.C. De Zwaluw 1. Erik Hans Pauwe Uithoorn
2. Richard Jansen District Brabant Zuid-Oost 2. Yvan Louter Delta
3. Mark Krabbenburg Zwaluwen Doetinchem 3. John Kruithof De Hoekse Renner

1985: "KNWU Nationaal  1985".

1984: "KNWU Nationaal  1984".

1. André van Reek De Bollenstreek 1. Herbert Dijkstra w.v. De Peddelaars
2. William Derns R.T.C. Buitenlust 2. Tom Cordes Uithoorn
3. Niek de Taeye w.v. Zeeuws Vlaanderen 3. Arjan Jagt Woerden

1983: "KNWU Nationaal  1983".

1982: "KNWU Nationaal  1982".

1. P. van de Klundert R.S.C. De Zuidwesthoek 1. J. van der Horst R.T.C. Buitenlust
2. W. Roovers w.v. W.W.V. 2. E. Roovers w.v. W.W.V.
3. M. Duyenstein R.T.C. Buitenlust 3. R. Rijkenberg w.v. Olympia