Algemeen Individueel Klassement / Gele Trui

 Axel Junior Driedaagse 
                 Eindklassering Algemeen Individueel klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Simmons, Quinn             71  U.S.A. U19                7:21:59
  2 van Veenendaal, Hidde      46  ZEROgas De Jonge Renner   7:23:57     1:58
  3 Wilksch, Hannes            66  Germany U19               7:24:23     2:24
  4 Garrison, Michael          72  U.S.A. U19                7:24:36     2:37
  5 Hohmann, Lars              47  ZEROgas De Jonge Renner   7:24:47     2:48
  6 Verzijl, Sten             113  Mix Team Wieleploeg Groo  7:25:13     3:14
  7 Toumire, Hugo               3  Mix Team Van Rysel-AG2R   7:25:14     3:15
  8 Sheffield, Magnus         101  Hot Tubes Team            7:25:22     3:23
  9 Huys, Branko              116  AVIA-Rudyco Janatrans CT  7:25:28     3:29
 10 van Belle, Loe             91  Streetjump-Forte DT       7:25:30     3:31
 11 van Sintmaartensdijk,Roe   65  Willebrord Wil Vooruit    7:25:38     3:39
 12 van Oosten, Koert          31  ACROG Pauwelssauzen Bale   z.t.
 13 Couzens, Tom                6  Zappi Racing Team         7:25:39     3:40
 14 Mijnsbergen, Thomas        64  Willebrord Wil Vooruit    7:25:41     3:42
 15 Kooij, Olav                62  Willebrord Wil Vooruit    7:25:44     3:45
 16 Kroon, Joris               63  Willebrord Wil Vooruit     z.t.
 17 Portsmouth, Tom            57  Spiderking-Soenens U19    7:25:50     3:51
 18 Scott, Jared               75  U.S.A. U19                7:25:56     3:57
 19 Njor, Marckus              85  Team Børkov-Giant JR      7:25:58     3:59
 20 Skivild, Robin Juel        21  Mascot Workwear JR Team   7:26:01     4:02
 21 Lamperti, Luke             73  U.S.A. U19                7:26:04     4:05
 22 Teutenberg, Tim Torn      174  Nordrhein Westfalen       7:26:08     4:09
 23 Kars, Hugo                164  Mixteam Merida Adelaar     z.t.
 24 Meeussen, Witse            87  Callant-Doltcini C.T.     7:26:09     4:10
 25 Vandenbulcke, Alex         45  Zannata Gallo Menen       7:26:13     4:14
 26 Spenkelink, Ian            36  Oost-Nederland            7:26:17     4:18
 27 Coari, Edoardo             27  GB Team Lombardia          z.t.
 28 Squire, Ben               143  WC Onder Ons Parike       7:26:18     4:19
 29 Seldenthuis, Lars         114  Mix Team Wieleploeg Groo  7:26:19     4:20
 30 Newmark, Finley            14  Ridley-Hermans Techniek   7:26:21     4:22
 31 Riccitello, Matthew        74  U.S.A. U19                 z.t.
 32 Lauryssen, Yorben          90  Callant-Doltcini C.T.      z.t.
 33 Dejaegher, Jasper         155  Cycling Team Vlaanderen   7:26:24     4:25
 34 Neffgen, Tim              137  WAC Team                  7:26:28     4:29
 35 de Decker, Tijl            42  Zannata Gallo Menen       7:26:34     4:35
 36 Thomas, Théo                5  Mix Team Van Rysel-AG2R    z.t.
 37 Verstappen, Tijs          153  Cycling Team Vlaanderen   7:26:47     4:48
 38 de Pooter, Dries           35  ACROG Pauwelssauzen Bale  7:26:48     4:49
 39 Vainio, Veeti              97  Finland U19               7:26:51     4:52
 40 Grootjans, Jeno           139  WAC Team                   z.t.
 41 Duijvesteijn, Roy         112  Mix Team Wieleploeg Groo  7:26:57     4:58
 42 Theiler, Ole              172  Nordrhein Westfalen       7:27:03     5:04
 43 Ladang, Miguel            152  Cycling Team Vlaanderen   7:27:05     5:06
 44 Buijs, Quinten            147  Westland Wil Vooruit      7:27:12     5:13
 45 Meeusen, Rik              136  WAC Team                   z.t.
 46 Dierking, Felix           123  Radsportverband Niedersa  7:27:16     5:17
 47 Rivard, Nicolas           103  Hot Tubes Team            7:27:20     5:21
 48 Paleni, Enzo                4  Mix Team Van Rysel-AG2R   7:27:24     5:25
 49 Roelen, Jaap               50  ZEROgas De Jonge Renner   7:27:31     5:32
 50 v.d. Gracht, Niels         92  Streetjump-Forte DT       7:27:40     5:41
 51 Gloag, Thomas              15  Ridley-Hermans Techniek   7:27:50     5:51
 52 Tjøtta, Martin             18  Norway U19                7:28:18     6:19
 53 Bosma, Tjipke             110  Forte Wielerzone NL       7:28:19     6:20
 54 Mitchell, Adam            133  Spokes Racing Team        7:28:30     6:31
 55 Ryan, Archie                9  Zappi Racing Team         7:29:53     7:54
 56 Husted, Eli               102  Hot Tubes Team            7:30:04     8:05
 57 Schmidt, Emil Vinther      23  Mascot Workwear JR Team   7:30:42     8:43
 58 Rønhede, Thorolf           84  Team Børkov-Giant JR      7:30:54     8:55
 59 Ronhaar, Pim               86  Callant-Doltcini C.T.     7:30:55     8:56
 60 Hezeman, Rick             162  Mixteam Merida Adelaar    7:31:06     9:07
 61 Carter, Nick              105  Hot Tubes Team            7:31:13     9:14
 62 Blain, Jamieson             7  Zappi Racing Team         7:31:18     9:19
 63 van der Drift, Twan       150  Westland Wil Vooruit      7:31:49     9:50
 64 Redmann, Sven             122  Radsportverband Niedersa  7:32:53    10:54
 65 Reunis, Rowdy              51  Van Moer Logistics  CT    7:33:19    11:20
 66 Keller, Joris             146  Westland Wil Vooruit      7:33:21    11:22