Uitslag 1e Etappe Axel - Axel op 24 Mei

Axel Junior Driedaagse 
                  Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 102 km)

                           Axel - Axel op 24 Mei 2019

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  71 Simmons, Quinn            U.S.A. U19                *  2:40:44
  2 101 Sheffield, Magnus         Hot Tubes Team            *   z.t.
  3  33 Reinderink, Pepijn        ACROG Pauwelssauzen Bale  *  2:41:06     0:22
  4 176 Bieler, Dominik           Switzerland U19               z.t.
  5  31 van Oosten, Koert         ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
  6 161 Leerkes, Bram             Mixteam Merida Adelaar        z.t.
  7  62 Kooij, Olav               Willebrord Wil Vooruit       2:41:21     0:37
  8 113 Verzijl, Sten             Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
  9  66 Wilksch, Hannes           Germany U19                   z.t.
 10  45 Vandenbulcke, Alex        Zannata Gallo Menen           z.t.
 11  46 van Veenendaal, Hidde     ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 12   3 Toumire, Hugo             Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 13  15 Gloag, Thomas             Ridley-Hermans Techniek       z.t.
 14  64 Mijnsbergen, Thomas       Willebrord Wil Vooruit       2:41:25     0:41
 15  34 Maes, Juul                ACROG Pauwelssauzen Bale     2:41:39     0:55
 16 119 van Poppel, Sebastien     AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 17  87 Meeussen, Witse           Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 18  35 de Pooter, Dries          ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 19  96 Öhman, Samuli             Finland U19                   z.t.
 20  90 Lauryssen, Yorben         Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 21  55 Verbeeck, Calvin          Van Moer Logistics  CT        z.t.
 22  18 Tjøtta, Martin            Norway U19                    z.t.
 23 118 Teerlinck, Alexander      AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 24  22 Foldager, Anders          Mascot Workwear JR Team       z.t.
 25  14 Newmark, Finley           Ridley-Hermans Techniek       z.t.
 26 138 Hermans, Berre            WAC Team                      z.t.
 27  47 Hohmann, Lars             ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 28 142 de Weert, Robbe           WC Onder Ons Parike           z.t.
 29  73 Lamperti, Luke            U.S.A. U19                    z.t.
 30  60 Vandenborre, Mathias      Spiderking-Soenens U19        z.t.
 31  78 Vreeswijk, Noah           Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 32 151 vanden Heede, Jens        Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 33  44 Vandermeer, Quinten       Zannata Gallo Menen           z.t.
 34  65 van Sintmaartensdijk,Roe  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 35  75 Scott, Jared              U.S.A. U19                    z.t.
 36  27 Coari, Edoardo            GB Team Lombardia             z.t.
 37  91 van Belle, Loe            Streetjump-Forte DT           z.t.
 38 128 van Straten, Xander       Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
 39 147 Buijs, Quinten            Westland Wil Vooruit          z.t.
 40  50 Roelen, Jaap              ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 41 126 Pronk, Jens               Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
 42  54 van de Wynkele, Lorenz    Van Moer Logistics  CT        z.t.
 43   8 Donley, Shay              Zappi Racing Team             z.t.
 44   6 Couzens, Tom              Zappi Racing Team             z.t.
 45 110 Bosma, Tjipke             Forte Wielerzone NL           z.t.
 46 139 Grootjans, Jeno           WAC Team                      z.t.
 47  25 Roer Iversen, Sebastian   Mascot Workwear JR Team       z.t.
 48  21 Skivild, Robin Juel       Mascot Workwear JR Team       z.t.
 49  61 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50 145 Vidts, Obie               WC Onder Ons Parike           z.t.
 51  97 Vainio, Veeti             Finland U19                   z.t.
 52   5 Thomas, Théo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 53 129 Drost, Melvin             Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
 54  86 Ronhaar, Pim              Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 55 135 Maclean, Logan            Spokes Racing Team            z.t.
 56 174 Teutenberg, Tim Torn      Nordrhein Westfalen           z.t.
 57   2 Huens, Axel               Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 58  32 Romers, Boris             ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 59  84 Rønhede, Thorolf          Team Børkov-Giant JR          z.t.
 60 164 Kars, Hugo                Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 61 153 Verstappen, Tijs          Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 62  94 Sijbrandi, Philip         Streetjump-Forte DT           z.t.
 63 114 Seldenthuis, Lars         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 64 154 Stevens, Daan             Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 65 141 Beeckman, Brent           WC Onder Ons Parike           z.t.
 66 137 Neffgen, Tim              WAC Team                      z.t.
 67 116 Huys, Branko              AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 68  49 Pavone, Gianni            ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 69 115 Geleijn, Tristan          Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 70  77 Crusio, Jochem            Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 71  57 Portsmouth, Tom           Spiderking-Soenens U19        z.t.
 72  24 Nielsen, Anders Toft      Mascot Workwear JR Team       z.t.
 73  92 v.d. Gracht, Niels        Streetjump-Forte DT           z.t.
 74  95 van de Weerdhof, Wouter   Streetjump-Forte DT           z.t.
 75 112 Duijvesteijn, Roy         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 76  63 Kroon, Joris              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 77  58 Deckers, Angel            Spiderking-Soenens U19        z.t.
 78  42 de Decker, Tijl           Zannata Gallo Menen           z.t.
 79 146 Keller, Joris             Westland Wil Vooruit          z.t.
 80  56 de Tant, Romy             Spiderking-Soenens U19        z.t.
 81 136 Meeusen, Rik              WAC Team                      z.t.
 82   7 Blain, Jamieson           Zappi Racing Team             z.t.
 83  81 Thorøe-Hansen, Nicholas   Team Børkov-Giant JR          z.t.
 84  59 del Grosso, Bodi          Spiderking-Soenens U19        z.t.
 85  79 de Heij, Joppe            Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 86 150 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 87  85 Njor, Marckus             Team Børkov-Giant JR          z.t.
 88 105 Carter, Nick              Hot Tubes Team                z.t.
 89 103 Rivard, Nicolas           Hot Tubes Team                z.t.
 90 152 Ladang, Miguel            Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 91 162 Hezeman, Rick             Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 92  72 Garrison, Michael         U.S.A. U19                    z.t.
 93   9 Ryan, Archie              Zappi Racing Team             z.t.
 94 123 Dierking, Felix           Radsportverband Niedersa      z.t.
 95 155 Dejaegher, Jasper         Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 96   4 Paleni, Enzo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 97 172 Theiler, Ole              Nordrhein Westfalen           z.t.
 98 132 King, Aaron               Spokes Racing Team            z.t.
 99 111 van Dorp, Nick            Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
100 120 Hopmans, Wouter           AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
101  41 Dhondt, Jarno             Zannata Gallo Menen           z.t.
102  68 Kretschy, Moritz          Germany U19                   z.t.
103  12 Smeets, Tom               Ridley-Hermans Techniek       z.t.
104  30 Valerio, Damiano          GB Team Lombardia             z.t.
105  74 Riccitello, Matthew       U.S.A. U19                    z.t.
106 157 Slokkers, Yoeri           Regio Ploeg Zuid Nederla      z.t.
107 140 Avonds, Dries             WAC Team                      z.t.
108  48 de Schepper, Ward         ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
109 133 Mitchell, Adam            Spokes Racing Team            z.t.
110  37 Lamberink, Steyn          Oost-Nederland                z.t.
111  23 Schmidt, Emil Vinther     Mascot Workwear JR Team       z.t.
112 107 Tigelaar, Jans            Forte Wielerzone NL           z.t.
113  20 Sørbø, Magnus             Norway U19                    z.t.
114 106 van Lohuizen, Stijn       Forte Wielerzone NL           z.t.
115 156 Mesu, Jurgen              Regio Ploeg Zuid Nederla      z.t.
116 124 Oberteicher, Matteo       Radsportverband Niedersa      z.t.
117  36 Spenkelink, Ian           Oost-Nederland                z.t.
118 168 Hoogendoorn, Roy          Mixteam R.T. Zuid-Hollan      z.t.
119 121 Buck-Gramcko, Tobias      Radsportverband Niedersa      z.t.
120 131 Dent, Alexander           Spokes Racing Team            z.t.
121 127 Raats, Sven               Mix Team Midden-Nederlan     2:41:59     1:15
122  69 Schomburg, Marten         Germany U19                  2:42:02     1:18
123  83 Juul, Tobias              Team Børkov-Giant JR         2:42:05     1:21
124 143 Squire, Ben               WC Onder Ons Parike          2:42:17     1:33
125 178 Fortis, Damien            Switzerland U19              2:42:52     2:08
126 144 van Olmen, Yevgeny        WC Onder Ons Parike           z.t.
127  76 de Groof, Pieter          Mix Team Zuid-Oost Neder     2:41:39     0:55
128 148 van der Lee,Jardi Christ  Westland Wil Vooruit         2:42:55     2:11
129  53 Sandrie, Brent            Van Moer Logistics  CT       2:43:04     2:20
130  51 Reunis, Rowdy             Van Moer Logistics  CT        z.t.
131  10 Hawkins, Angus            Zappi Racing Team             z.t.
132 171 Aymans, Alexander         Nordrhein Westfalen          2:43:07     2:23
133 117 Nonneman, Maxim           AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
134  89 Alvarado, Salvador        Callant-Doltcini C.T.        2:43:08     2:24
135  17 Korsnes, Marcus           Norway U19                    z.t.
136 180 Klahre, Jakob             Switzerland U19              2:43:10     2:26
137  80 Bijl, Kinley              Mix Team Zuid-Oost Neder     2:43:33     2:49
138 102 Husted, Eli               Hot Tubes Team                z.t.
139 109 van der Veen, Aldert      Forte Wielerzone NL          2:43:39     2:55
140 173 Eißer, Maximilian         Nordrhein Westfalen           z.t.
141  40 Varweg, Matthijs          Oost-Nederland                z.t.
142  38 Berkelder, Sammy          Oost-Nederland               2:44:16     3:32
143  28 Gobbo, Lorenzo            GB Team Lombardia            2:44:40     3:56
144 166 van der Poel, Rick        Mixteam R.T. Zuid-Hollan     2:44:41     3:57
145  88 Verburg, Luke             Callant-Doltcini C.T.        2:46:15     5:31
146 122 Redmann, Sven             Radsportverband Niedersa     2:47:05     6:21
147  70 Duckert, Roman            Germany U19                  2:48:10     7:26
148  11 Rasenberg, Martijn        Ridley-Hermans Techniek       z.t.
149 134 Howieson, Scott           Spokes Racing Team            z.t.
150  67 Heinrich, Nicolas         Germany U19                   z.t.
151 108 Schaasberg, Daan          Forte Wielerzone NL          2:50:37     9:53
152 130 van der Meer, Werner      Mix Team Midden-Nederlan     2:51:15    10:31
153  16 Vik, Ivar Dynegland       Norway U19                   2:52:00    11:16
154  19 Hjørnevik, Andreas        Norway U19                    z.t.
Uit de wedstrijd:
      1 Carpentier, Florian       Mix Team Van Rysel-AG2R    Strijd gestaakt
     13 van Izerloo, Beau         Ridley-Hermans Techniek    Strijd gestaakt
     26 Arioli, Federico          GB Team Lombardia          Strijd gestaakt
     29 Portigliatti, Luca        GB Team Lombardia          Strijd gestaakt
     52 Bertels, Lode             Van Moer Logistics  CT     Strijd gestaakt
     82 Rost, Magnus              Team Børkov-Giant JR       Strijd gestaakt
     93 de Groot, Mark            Streetjump-Forte DT        Strijd gestaakt
     98 Aalto, Jimi               Finland U19                Strijd gestaakt
     99 Kolehmainen, Oskari       Finland U19                Strijd gestaakt
    104 White, Harrison           Hot Tubes Team             Strijd gestaakt
    125 Kahlstorf, Bosse          Radsportverband Niedersa   Strijd gestaakt
    149 van der Voort, Tim        Westland Wil Vooruit       Strijd gestaakt
    158 Mengerink, Lars           Regio Ploeg Zuid Nederla   Strijd gestaakt
    159 van Dijk, Xander          Regio Ploeg Zuid Nederla   Strijd gestaakt
    160 van Meer, Erben           Regio Ploeg Zuid Nederla   Strijd gestaakt
    163 Groot Koerkamp, Jur       Mixteam Merida Adelaar     Strijd gestaakt
    165 Ellermann, Leon           Mixteam Merida Adelaar     Strijd gestaakt
    167 Lagendijk, Elian          Mixteam R.T. Zuid-Hollan   Strijd gestaakt
    169 van der Glas, Sjors       Mixteam R.T. Zuid-Hollan   Strijd gestaakt
    170 Cinjee, Noah              Mixteam R.T. Zuid-Hollan   Strijd gestaakt
    175 Horsthemke, Erik          Nordrhein Westfalen        Strijd gestaakt
    177 de Lisi, Nicolò           Switzerland U19            Strijd gestaakt
    179 Heiniger, Lars            Switzerland U19            Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.075 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10s  2e: 6s  3e: 4s