Uitslag 3e Etappe Sluiskil - Sluiskil op 25 Mei

 Axel Junior Driedaagse 
                  Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 81,8 km)

                          Wedstrijd datum: 25 Mei 2019

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  62 Kooij, Olav               Willebrord Wil Vooruit    *  1:53:57
  2  36 Spenkelink, Ian           Oost-Nederland            *   z.t.
  3  73 Lamperti, Luke            U.S.A. U19                *   z.t.
  4  91 van Belle, Loe            Streetjump-Forte DT           z.t.
  5 143 Squire, Ben               WC Onder Ons Parike           z.t.
  6  45 Vandenbulcke, Alex        Zannata Gallo Menen           z.t.
  7  60 Vandenborre, Mathias      Spiderking-Soenens U19        z.t.
  8  34 Maes, Juul                ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
  9  87 Meeussen, Witse           Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 10 101 Sheffield, Magnus         Hot Tubes Team                z.t.
 11  47 Hohmann, Lars             ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 12  31 van Oosten, Koert         ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 13   5 Thomas, Théo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 14  35 de Pooter, Dries          ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 15   2 Huens, Axel               Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 16 162 Hezeman, Rick             Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 17  71 Simmons, Quinn            U.S.A. U19                    z.t.
 18  66 Wilksch, Hannes           Germany U19                   z.t.
 19 118 Teerlinck, Alexander      AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 20 147 Buijs, Quinten            Westland Wil Vooruit          z.t.
 21  65 van Sintmaartensdijk,Roe  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 22  22 Foldager, Anders          Mascot Workwear JR Team       z.t.
 23 102 Husted, Eli               Hot Tubes Team                z.t.
 24  18 Tjøtta, Martin            Norway U19                    z.t.
 25  57 Portsmouth, Tom           Spiderking-Soenens U19        z.t.
 26 176 Bieler, Dominik           Switzerland U19               z.t.
 27 136 Meeusen, Rik              WAC Team                      z.t.
 28  69 Schomburg, Marten         Germany U19                   z.t.
 29 138 Hermans, Berre            WAC Team                      z.t.
 30 119 van Poppel, Sébastien     AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 31  21 Skivild, Robin Juel       Mascot Workwear JR Team       z.t.
 32 112 Duijvesteijn, Roy         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 33 153 Verstappen, Tijs          Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 34 126 Pronk, Jens               Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
 35 113 Verzijl, Sten             Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 36  54 van de Wynkele, Lorenz    Van Moer Logistics  CT        z.t.
 37 137 Neffgen, Tim              WAC Team                      z.t.
 38 110 Bosma, Tjipke             Forte Wielerzone NL           z.t.
 39   7 Blain, Jamieson           Zappi Racing Team             z.t.
 40 122 Redmann, Sven             Radsportverband Niedersa      z.t.
 41  46 van Veenendaal, Hidde     ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 42 117 Nonneman, Maxim           AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 43  89 Alvarado, Salvador        Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 44  44 Vandermeer, Quinten       Zannata Gallo Menen           z.t.
 45 139 Grootjans, Jeno           WAC Team                      z.t.
 46  24 Nielsen, Anders Toft      Mascot Workwear JR Team       z.t.
 47   6 Couzens, Tom              Zappi Racing Team             z.t.
 48 123 Dierking, Felix           Radsportverband Niedersa      z.t.
 49  63 Kroon, Joris              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50  61 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 51  72 Garrison, Michael         U.S.A. U19                    z.t.
 52 103 Rivard, Nicolas           Hot Tubes Team                z.t.
 53  38 Berkelder, Sammy          Oost-Nederland                z.t.
 54  88 Verburg, Luke             Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 55  97 Vainio, Veeti             Finland U19                   z.t.
 56  92 v.d. Gracht, Niels        Streetjump-Forte DT           z.t.
 57 135 Maclean, Logan            Spokes Racing Team            z.t.
 58 140 Avonds, Dries             WAC Team                      z.t.
 59  27 Coari, Edoardo            GB Team Lombardia             z.t.
 60 161 Leerkes, Bram             Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 61  42 de Decker, Tijl           Zannata Gallo Menen           z.t.
 62  64 Mijnsbergen, Thomas       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 63   4 Paleni, Enzo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 64  80 Bijl, Kinley              Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 65  20 Sørbø, Magnus             Norway U19                    z.t.
 66  84 Rønhede, Thorolf          Team Børkov-Giant JR          z.t.
 67  32 Romers, Boris             ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 68  70 Duckert, Roman            Germany U19                   z.t.
 69  25 Roer Iversen, Sebastian   Mascot Workwear JR Team       z.t.
 70  48 de Schepper, Ward         ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 71 174 Teutenberg, Tim Torn      Nordrhein Westfalen           z.t.
 72  23 Schmidt, Emil Vinther     Mascot Workwear JR Team       z.t.
 73  67 Heinrich, Nicolas         Germany U19                   z.t.
 74 115 Geleijn, Tristan          Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 75  49 Pavone, Gianni            ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 76  85 Njor, Marckus             Team Børkov-Giant JR          z.t.
 77  75 Scott, Jared              U.S.A. U19                    z.t.
 78  56 de Tant, Romy             Spiderking-Soenens U19        z.t.
 79  79 de Heij, Joppe            Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 80   3 Toumire, Hugo             Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 81  50 Roelen, Jaap              ZEROgas De Jonge Renner       z.t.
 82 134 Howieson, Scott           Spokes Racing Team            z.t.
 83 111 van Dorp, Nick            Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 84  17 Korsnes, Marcus           Norway U19                    z.t.
 85 120 Hopmans, Wouter           AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 86 168 Hoogendoorn, Roy          Mixteam R.T. Zuid-Hollan      z.t.
 87 106 van Lohuizen, Stijn       Forte Wielerzone NL           z.t.
 88 107 Tigelaar, Jans            Forte Wielerzone NL           z.t.
 89  81 Thorøe-Hansen, Nicholas   Team Børkov-Giant JR          z.t.
 90 116 Huys, Branko              AVIA-Rudyco Janatrans CT      z.t.
 91 172 Theiler, Ole              Nordrhein Westfalen           z.t.
 92 152 Ladang, Miguel            Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 93 164 Kars, Hugo                Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 94  86 Ronhaar, Pim              Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 95  90 Lauryssen, Yorben         Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 96 114 Seldenthuis, Lars         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 97 129 Drost, Melvin             Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
 98  78 Vreeswijk, Noah           Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
 99  14 Newmark, Finley           Ridley-Hermans Techniek       z.t.
100  74 Riccitello, Matthew       U.S.A. U19                    z.t.
101 155 Dejaegher, Jasper         Cycling Team Vlaanderen       z.t.
102  12 Smeets, Tom               Ridley-Hermans Techniek       z.t.
103 154 Stevens, Daan             Cycling Team Vlaanderen       z.t.
104 151 vanden Heede, Jens        Cycling Team Vlaanderen       z.t.
105 124 Oberteicher, Matteo       Radsportverband Niedersa      z.t.
106 145 Vidts, Obie               WC Onder Ons Parike           z.t.
107  51 Reunis, Rowdy             Van Moer Logistics  CT        z.t.
108  53 Sandrie, Brent            Van Moer Logistics  CT        z.t.
109  59 del Grosso, Bodi          Spiderking-Soenens U19        z.t.
110 148 van der Lee,Jardi Christ  Westland Wil Vooruit          z.t.
111 128 van Straten, Xander       Mix Team Midden-Nederlan     1:54:18     0:21
112  33 Reinderink, Pepijn        ACROG Pauwelssauzen Bale     1:54:23     0:26
113  95 van de Weerdhof, Wouter   Streetjump-Forte DT          1:54:30     0:33
114  40 Varweg, Matthijs          Oost-Nederland               1:54:42     0:45
115  37 Lamberink, Steyn          Oost-Nederland               1:54:50     0:53
116  96 Öhman, Samuli             Finland U19                  1:54:58     1:01
117 150 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit         1:55:00     1:03
118 133 Mitchell, Adam            Spokes Racing Team           1:55:38     1:41
119   9 Ryan, Archie              Zappi Racing Team             z.t.
120 105 Carter, Nick              Hot Tubes Team               1:55:51     1:54
121  15 Gloag, Thomas             Ridley-Hermans Techniek       z.t.
122 121 Buck-Gramcko, Tobias      Radsportverband Niedersa     1:56:00     2:03
123 156 Mesu, Jurgen              Regio Ploeg Zuid Nederla     1:56:17     2:20
124 146 Keller, Joris             Westland Wil Vooruit         1:56:23     2:26
125  30 Valerio, Damiano          GB Team Lombardia             z.t.
126 144 van Olmen, Yevgeny        WC Onder Ons Parike          1:56:29     2:32
127 166 van der Poel, Rick        Mixteam R.T. Zuid-Hollan     1:56:42     2:45
128  19 Hjørnevik, Andreas        Norway U19                   1:59:10     5:13
129  77 Crusio, Jochem            Mix Team Zuid-Oost Neder      z.t.
130 108 Schaasberg, Daan          Forte Wielerzone NL           z.t.
131 127 Raats, Sven               Mix Team Midden-Nederlan      z.t.
132   8 Donley, Shay              Zappi Racing Team             z.t.
133 171 Aymans, Alexander         Nordrhein Westfalen           z.t.
134 141 Beeckman, Brent           WC Onder Ons Parike           z.t.
135 180 Klahre, Jakob             Switzerland U19               z.t.
136 132 King, Aaron               Spokes Racing Team            z.t.
137 131 Dent, Alexander           Spokes Racing Team            z.t.
138 157 Slokkers, Yoeri           Regio Ploeg Zuid Nederla      z.t.
139  68 Kretschy, Moritz          Germany U19                   z.t.
140  11 Rasenberg, Martijn        Ridley-Hermans Techniek       z.t.
141 142 de Weert, Robbe           WC Onder Ons Parike           z.t.
Uit de wedstrijd:
     10 Hawkins, Angus            Zappi Racing Team          Strijd gestaakt
     16 Vik, Ivar Dynegland       Norway U19                 Strijd gestaakt
     28 Gobbo, Lorenzo            GB Team Lombardia          Strijd gestaakt
     41 Dhondt, Jarno             Zannata Gallo Menen        Strijd gestaakt
     58 Deckers, Angel            Spiderking-Soenens U19     Strijd gestaakt
     76 de Groof, Pieter          Mix Team Zuid-Oost Neder   Strijd gestaakt
     83 Juul, Tobias              Team Børkov-Giant JR       Strijd gestaakt
     94 Sijbrandi, Philip         Streetjump-Forte DT        Strijd gestaakt
    109 van der Veen, Aldert      Forte Wielerzone NL        Strijd gestaakt
    130 van der Meer, Werner      Mix Team Midden-Nederlan   Strijd gestaakt
    173 Eißer, Maximilian         Nordrhein Westfalen        Strijd gestaakt
    178 Fortis, Damien            Switzerland U19            Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.072 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 6s  2e: 4s  3e: 2s