Uitslag 4e Etappe Velzeke - Velzeke op 26 Mei

 Axel Junior Driedaagse 
                  Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 99,9 km)

                          Wedstrijd datum: 26 Mei 2019

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  71 Simmons, Quinn            U.S.A. U19                *  2:32:45
  2  46 van Veenendaal, Hidde     ZEROgas De Jonge Renner   *  2:33:31     0:46
  3  47 Hohmann, Lars             ZEROgas De Jonge Renner   *  2:33:44     0:59
  4   6 Couzens, Tom              Zappi Racing Team             z.t.
  5 143 Squire, Ben               WC Onder Ons Parike           z.t.
  6  72 Garrison, Michael         U.S.A. U19                    z.t.
  7  66 Wilksch, Hannes           Germany U19                   z.t.
  8 116 Huys, Branko              AVIA-Rudyco Janatrans CT     2:34:11     1:26
  9  45 Vandenbulcke, Alex        Zannata Gallo Menen          2:34:28     1:43
 10  62 Kooij, Olav               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 11   5 Thomas, Théo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 12  91 van Belle, Loe            Streetjump-Forte DT           z.t.
 13  65 van Sintmaartensdijk,Roe  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 14 155 Dejaegher, Jasper         Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 15 174 Teutenberg, Tim Torn      Nordrhein Westfalen           z.t.
 16 101 Sheffield, Magnus         Hot Tubes Team                z.t.
 17 153 Verstappen, Tijs          Cycling Team Vlaanderen       z.t.
 18  27 Coari, Edoardo            GB Team Lombardia            2:34:34     1:49
 19  87 Meeussen, Witse           Callant-Doltcini C.T.        2:34:36     1:51
 20  73 Lamperti, Luke            U.S.A. U19                    z.t.
 21  57 Portsmouth, Tom           Spiderking-Soenens U19        z.t.
 22  35 de Pooter, Dries          ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 23  31 van Oosten, Koert         ACROG Pauwelssauzen Bale      z.t.
 24 147 Buijs, Quinten            Westland Wil Vooruit         2:34:40     1:55
 25   3 Toumire, Hugo             Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 26 113 Verzijl, Sten             Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 27  42 de Decker, Tijl           Zannata Gallo Menen           z.t.
 28  85 Njor, Marckus             Team Børkov-Giant JR          z.t.
 29  21 Skivild, Robin Juel       Mascot Workwear JR Team       z.t.
 30  63 Kroon, Joris              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 31 164 Kars, Hugo                Mixteam Merida Adelaar        z.t.
 32  75 Scott, Jared              U.S.A. U19                    z.t.
 33 114 Seldenthuis, Lars         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 34  64 Mijnsbergen, Thomas       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 35 137 Neffgen, Tim              WAC Team                     2:34:48     2:03
 36 122 Redmann, Sven             Radsportverband Niedersa      z.t.
 37 136 Meeusen, Rik              WAC Team                      z.t.
 38 139 Grootjans, Jeno           WAC Team                      z.t.
 39  97 Vainio, Veeti             Finland U19                   z.t.
 40  15 Gloag, Thomas             Ridley-Hermans Techniek      2:34:54     2:09
 41   9 Ryan, Archie              Zappi Racing Team             z.t.
 42 133 Mitchell, Adam            Spokes Racing Team            z.t.
 43  18 Tjøtta, Martin            Norway U19                    z.t.
 44 103 Rivard, Nicolas           Hot Tubes Team                z.t.
 45 112 Duijvesteijn, Roy         Mix Team Wieleploeg Groo      z.t.
 46 152 Ladang, Miguel            Cycling Team Vlaanderen      2:35:00     2:15
 47  14 Newmark, Finley           Ridley-Hermans Techniek       z.t.
 48   4 Paleni, Enzo              Mix Team Van Rysel-AG2R       z.t.
 49 123 Dierking, Felix           Radsportverband Niedersa     2:35:01     2:16
 50  74 Riccitello, Matthew       U.S.A. U19                    z.t.
 51  90 Lauryssen, Yorben         Callant-Doltcini C.T.         z.t.
 52  36 Spenkelink, Ian           Oost-Nederland               2:35:11     2:26
 53 172 Theiler, Ole              Nordrhein Westfalen          2:35:17     2:32
 54 102 Husted, Eli               Hot Tubes Team               2:35:32     2:47
 55  50 Roelen, Jaap              ZEROgas De Jonge Renner      2:35:36     2:51
 56  92 v.d. Gracht, Niels        Streetjump-Forte DT          2:35:51     3:06
 57 105 Carter, Nick              Hot Tubes Team               2:37:24     4:39
 58 150 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit         2:37:29     4:44
 59 110 Bosma, Tjipke             Forte Wielerzone NL          2:35:51     3:06
 60 146 Keller, Joris             Westland Wil Vooruit         2:37:56     5:11
 61  86 Ronhaar, Pim              Callant-Doltcini C.T.        2:39:19     6:34
 62   7 Blain, Jamieson           Zappi Racing Team            2:39:21     6:36
 63  84 Rønhede, Thorolf          Team Børkov-Giant JR         2:39:22     6:37
 64  51 Reunis, Rowdy             Van Moer Logistics  CT       2:39:25     6:40
 65  23 Schmidt, Emil Vinther     Mascot Workwear JR Team      2:39:26     6:41
 66 162 Hezeman, Rick             Mixteam Merida Adelaar        z.t.
Uit de wedstrijd:
      2 Huens, Axel               Mix Team Van Rysel-AG2R    Strijd gestaakt
      8 Donley, Shay              Zappi Racing Team          Strijd gestaakt
     11 Rasenberg, Martijn        Ridley-Hermans Techniek    Strijd gestaakt
     12 Smeets, Tom               Ridley-Hermans Techniek    Strijd gestaakt
     17 Korsnes, Marcus           Norway U19                 Strijd gestaakt
     19 Hjørnevik, Andreas        Norway U19                 Strijd gestaakt
     20 Sørbø, Magnus             Norway U19                 Strijd gestaakt
     22 Foldager, Anders          Mascot Workwear JR Team    Strijd gestaakt
     24 Nielsen, Anders Toft      Mascot Workwear JR Team    Strijd gestaakt
     25 Roer Iversen, Sebastian   Mascot Workwear JR Team    Strijd gestaakt
     30 Valerio, Damiano          GB Team Lombardia          Strijd gestaakt
     32 Romers, Boris             ACROG Pauwelssauzen Bale   Strijd gestaakt
     33 Reinderink, Pepijn        ACROG Pauwelssauzen Bale   Strijd gestaakt
     34 Maes, Juul                ACROG Pauwelssauzen Bale   Strijd gestaakt
     37 Lamberink, Steyn          Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     38 Berkelder, Sammy          Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     40 Varweg, Matthijs          Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     44 Vandermeer, Quinten       Zannata Gallo Menen        Strijd gestaakt
     48 de Schepper, Ward         ZEROgas De Jonge Renner    Strijd gestaakt
     49 Pavone, Gianni            ZEROgas De Jonge Renner    Strijd gestaakt
     53 Sandrie, Brent            Van Moer Logistics  CT     Strijd gestaakt
     54 van de Wynkele, Lorenz    Van Moer Logistics  CT     Strijd gestaakt
     56 de Tant, Romy             Spiderking-Soenens U19     Strijd gestaakt
     59 del Grosso, Bodi          Spiderking-Soenens U19     Strijd gestaakt
     60 Vandenborre, Mathias      Spiderking-Soenens U19     Strijd gestaakt
     61 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit     Strijd gestaakt
     67 Heinrich, Nicolas         Germany U19                Strijd gestaakt
     68 Kretschy, Moritz          Germany U19                Strijd gestaakt
     69 Schomburg, Marten         Germany U19                Strijd gestaakt
     70 Duckert, Roman            Germany U19                Strijd gestaakt
     77 Crusio, Jochem            Mix Team Zuid-Oost Neder   Strijd gestaakt
     78 Vreeswijk, Noah           Mix Team Zuid-Oost Neder   Niet gestart
     79 de Heij, Joppe            Mix Team Zuid-Oost Neder   Strijd gestaakt
     80 Bijl, Kinley              Mix Team Zuid-Oost Neder   Strijd gestaakt
     81 Thorøe-Hansen, Nicholas   Team Børkov-Giant JR       Strijd gestaakt
     88 Verburg, Luke             Callant-Doltcini C.T.      Strijd gestaakt
     89 Alvarado, Salvador        Callant-Doltcini C.T.      Strijd gestaakt
     95 van de Weerdhof, Wouter   Streetjump-Forte DT        Strijd gestaakt
     96 Öhman, Samuli             Finland U19                Strijd gestaakt
    106 van Lohuizen, Stijn       Forte Wielerzone NL        Strijd gestaakt
    107 Tigelaar, Jans            Forte Wielerzone NL        Strijd gestaakt
    108 Schaasberg, Daan          Forte Wielerzone NL        Strijd gestaakt
    111 van Dorp, Nick            Mix Team Wieleploeg Groo   Strijd gestaakt
    115 Geleijn, Tristan          Mix Team Wieleploeg Groo   Strijd gestaakt
    117 Nonneman, Maxim           AVIA-Rudyco Janatrans CT   Strijd gestaakt
    118 Teerlinck, Alexander      AVIA-Rudyco Janatrans CT   Strijd gestaakt
    119 van Poppel, Sébastien     AVIA-Rudyco Janatrans CT   Strijd gestaakt
    120 Hopmans, Wouter           AVIA-Rudyco Janatrans CT   Strijd gestaakt
    121 Buck-Gramcko, Tobias      Radsportverband Niedersa   Strijd gestaakt
    124 Oberteicher, Matteo       Radsportverband Niedersa   Strijd gestaakt
    126 Pronk, Jens               Mix Team Midden-Nederlan   Strijd gestaakt
    127 Raats, Sven               Mix Team Midden-Nederlan   Strijd gestaakt
    128 van Straten, Xander       Mix Team Midden-Nederlan   Strijd gestaakt
    129 Drost, Melvin             Mix Team Midden-Nederlan   Strijd gestaakt
    131 Dent, Alexander           Spokes Racing Team         Strijd gestaakt
    132 King, Aaron               Spokes Racing Team         Strijd gestaakt
    134 Howieson, Scott           Spokes Racing Team         Strijd gestaakt
    135 Maclean, Logan            Spokes Racing Team         Strijd gestaakt
    138 Hermans, Berre            WAC Team                   Strijd gestaakt
    140 Avonds, Dries             WAC Team                   Strijd gestaakt
    141 Beeckman, Brent           WC Onder Ons Parike        Strijd gestaakt
    142 de Weert, Robbe           WC Onder Ons Parike        Strijd gestaakt
    144 van Olmen, Yevgeny        WC Onder Ons Parike        Strijd gestaakt
    145 Vidts, Obie               WC Onder Ons Parike        Strijd gestaakt
    148 van der Lee,Jardi Christ  Westland Wil Vooruit       Strijd gestaakt
    151 vanden Heede, Jens        Cycling Team Vlaanderen    Strijd gestaakt
    154 Stevens, Daan             Cycling Team Vlaanderen    Strijd gestaakt
    156 Mesu, Jurgen              Regio Ploeg Zuid Nederla   Niet gestart
    157 Slokkers, Yoeri           Regio Ploeg Zuid Nederla   Strijd gestaakt
    161 Leerkes, Bram             Mixteam Merida Adelaar     Strijd gestaakt
    166 van der Poel, Rick        Mixteam R.T. Zuid-Hollan   Strijd gestaakt
    168 Hoogendoorn, Roy          Mixteam R.T. Zuid-Hollan   Strijd gestaakt
    171 Aymans, Alexander         Nordrhein Westfalen        Strijd gestaakt
    176 Bieler, Dominik           Switzerland U19            Strijd gestaakt
    180 Klahre, Jakob             Switzerland U19            Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.241 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10s  2e: 6s  3e: 4s