Algemeen Ind. Jongeren Klassement / Witte Trui

28e Int. Junioren Driedaagse 2009

                Eindklassering Spie Algemeen Jongeren klassement


Klas  Naam                   Deelnr  Ploeg                     Tijd  Verschil

  1 Stuyven, Jasper            43  Lotto-Bodysol C.T.        7:55:23
  2 van Baarle, Dylan           7  Restore Cycling Team      7:55:57     0:34
  3 Craeghs, Maarten          114  AVIA Cycling Team         7:56:40     1:17
  4 Eastman, Ryan             155  U.S.A.                    7:56:56     1:33
  5 Aerts, Alexander           46  Lotto-Bodysol C.T.        7:56:59     1:36
  6 Ottema, Rick              149  Noord                     7:57:01     1:38
  7 Geerts, Frederik           47  Lotto-Bodysol C.T.        7:57:06     1:43
  8 Carolus, Jorne            113  AVIA Cycling Team         7:57:11     1:48
  9 Bosman, Gert-Jan            5  W.V. De Peddelaars         z.t.
 10 van Craen, Toshoni         32  Koninklijke Balen BC      7:57:16     1:53
 11 Mclay, Daniel             120  Groot Brittanië           7:57:17     1:54
 12 Fokkema, Anne             146  Noord                     7:57:21     1:58
 13 Kouwenbergh, Bryan        109  AVIA Cycling Team         7:57:27     2:04
 14 Kusenberg, Thilo           53  Rund um Köln              7:57:29     2:06
 15 Kunz, Martin              105  Oostenrijk                7:57:54     2:31
 16 Takacs, Brian             138  Maïsch Sportswear         7:57:55     2:32
 17 Wester, Steven            162  A.W.V. De Zwaluwen        7:58:11     2:48
 18 van de Velde, Thomas       22  DCM-GB Vorselaar          7:59:53     4:30
 19 Welten, Kay                89  Schijndel/Pijnenburg      8:00:47     5:24
 20 van Brabant, Yannick       44  Lotto-Bodysol C.T.        8:01:30     6:07
 21 Juchmann, Maximilian       52  Rund um Köln              8:02:24     7:01
 22 Tsissaruk, Ivan            42  Kzakhstan                 8:02:27     7:04
 23 Riesebeek, Oscar           69  Midden-Nederland          8:02:28     7:05
 24 Krüger, André              51  Rund um Köln              8:02:33     7:10
 25 van de Klundert, Ricardo  184  WWV Kumasol/Vacansoleil   8:02:43     7:20
 26 van der Aar, Dilan         66  Sinnigebouw Wielerteam    8:08:45    13:22
 27 Reinders, Elmar            68  Midden-Nederland          8:09:40    14:17
 28 Plender, Jasper           159  A.W.V. De Zwaluwen        8:13:13    17:50
 29 Lutsenko, Alexey           41  Kzakhstan                 8:14:30    19:07
 30 van Ginneken, Sjoerd      186  WWV Kumasol/Vacansoleil   8:17:48    22:25