Uitslag 4e Etappe Strijpen - Strijpen op 24 Mei 09

28e Int. Junioren Driedaagse 2009

                 Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 104,4 km)

                       Strijpen - Strijpen op 24 Mei 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  16 Keller, Jan               Zwitserland               *  2:41:54
  2 170 Arndt, Nikias             Duitsland                 *  2:41:57     0:03
  3  43 Stuyven, Jasper           Lotto-Bodysol C.T.        *  2:42:00     0:06
  4  62 Markus, Barry             Sinnigebouw Wielerteam       2:42:01     0:07
  5   1 Bovenhuis, Jasper         W.V. De Peddelaars            z.t.
  6 173 Krieger, Alexander        Duitsland                    2:42:22     0:28
  7 169 Koch, Michael             Duitsland                    2:42:38     0:44
  8 151 Rathe, Jacob              U.S.A.                       2:42:39     0:45
  9  19 Bosters, Jurriën          DCM-GB Vorselaar             2:42:42     0:48
 10  32 van Craen, Toshoni        Koninklijke Balen BC         2:43:06     1:12
 11 149 Ottema, Rick              Noord                        2:43:08     1:14
 12  75 Klemme, Daniel            Radsportverband NRW          2:43:09     1:15
 13 155 Eastman, Ryan             U.S.A.                        z.t.
 14 113 Carolus, Jorne            AVIA Cycling Team             z.t.
 15  74 Mrosek, Daniel            Radsportverband NRW           z.t.
 16  47 Geerts, Frederik          Lotto-Bodysol C.T.            z.t.
 17  46 Aerts, Alexander          Lotto-Bodysol C.T.            z.t.
 18  98 van Kessel, Corne         Zuid-Oost Nederland           z.t.
 19  85 van Roosmalen, Koen       Schijndel/Pijnenburg          z.t.
 20   5 Bosman, Gert-Jan          W.V. De Peddelaars            z.t.
 21  39 Umerbekov, Nikita         Kzakhstan                     z.t.
 22 114 Craeghs, Maarten          AVIA Cycling Team             z.t.
 23 133 Scheit, Florian           Maïsch Sportswear             z.t.
 24 182 Hofland, Moreno           WWV Kumasol/Vacansoleil       z.t.
 25 135 Holler, Nikodemus         Maïsch Sportswear             z.t.
 26   7 van Baarle, Dylan         Restore Cycling Team          z.t.
 27  88 Roosen, Sjors             Schijndel/Pijnenburg          z.t.
 28 105 Kunz, Martin              Oostenrijk                    z.t.
 29  69 Riesebeek, Oscar          Midden-Nederland              z.t.
 30  44 van Brabant, Yannick      Lotto-Bodysol C.T.            z.t.
 31 179 de Kort, Bram             W.V. De Jonge Renner          z.t.
 32   9 Lugten, Jelle             Restore Cycling Team          z.t.
 33  34 Peyskens, Dimitri         Koninklijke Balen BC          z.t.
 34  13 Eglin, Micha              Zwitserland                   z.t.
 35   4 Rijpma, Coen              W.V. De Peddelaars            z.t.
 36  12 van der Meijden, Rune     Restore Cycling Team         2:43:21     1:27
 37  53 Kusenberg, Thilo          Rund um Köln                  z.t.
 38 120 Mclay, Daniel             Groot Brittanië              2:43:23     1:29
 39  38 Kamyshev, Arman           Kzakhstan                     z.t.
 40  31 de Marez, Ruben           Koninklijke Balen BC         2:43:29     1:35
 41 146 Fokkema, Anne             Noord                         z.t.
 42 138 Takacs, Brian             Maïsch Sportswear            2:43:32     1:38
 43  42 Tsissaruk, Ivan           Kzakhstan                    2:43:34     1:40
 44  25 Pitrowicz, Pawel          Polen                        2:43:41     1:47
 45  66 van der Aar, Dilan        Sinnigebouw Wielerteam        z.t.
 46 101 Smit, Arlan               Zuid-Oost Nederland          2:43:47     1:53
 47  22 van de Velde, Thomas      DCM-GB Vorselaar             2:43:50     1:56
 48 162 Wester, Steven            A.W.V. De Zwaluwen           2:43:51     1:57
 49  51 Krüger, André             Rund um Köln                 2:43:58     2:04
 50  90 van Poppel, Teun          Schijndel/Pijnenburg         2:44:12     2:18
 51  89 Welten, Kay               Schijndel/Pijnenburg         2:46:41     4:47
 52 109 Kouwenbergh, Bryan        AVIA Cycling Team            2:43:09     1:15
 53 184 van de Klundert, Ricardo  WWV Kumasol/Vacansoleil      2:48:27     6:33
 54  52 Juchmann, Maximilian      Rund um Köln                  z.t.
 55  57 Stronks, Ivo              Oost-Nederland                z.t.
 56  20 Hafsaas, Marius           DCM-GB Vorselaar             2:48:51     6:57
 57 175 Roelen, Thijs             W.V. De Jonge Renner         2:50:22     8:28
 58 186 van Ginneken, Sjoerd      WWV Kumasol/Vacansoleil      2:51:24     9:30
 59 139 Bear, Yoav                Israël                       2:52:06    10:12
 60  35 Kerkhofs, Bram            Koninklijke Balen BC          z.t.
 61   3 de Vries, Jurjen          W.V. De Peddelaars            z.t.
 62 118 Mould, Jonathan           Groot Brittanië              2:52:40    10:46
 63 153 Heeley, Danny             U.S.A.                        z.t.
 64  41 Lutsenko, Alexey          Kzakhstan                    2:54:03    12:09
 65  63 Sinnige, Thom             Sinnigebouw Wielerteam        z.t.
 66 159 Plender, Jasper           A.W.V. De Zwaluwen           2:54:12    12:18
 67  40 Kylybajev, Kuanysh        Kzakhstan                     z.t.
 68 171 Klein, Max                Duitsland                    2:54:17    12:23
 69  93 Stendahl, Martin          Noorwegen                     z.t.
 70  33 Mannaerts, Jelle          Koninklijke Balen BC         2:56:00    14:06
 71  11 Krauwel, Bas              Restore Cycling Team          z.t.
 72  73 Stahr, Max                Radsportverband NRW           z.t.
 73  68 Reinders, Elmar           Midden-Nederland              z.t.
      2 Botter, Rudy              W.V. De Peddelaars         Strijd gestaakt
      6 van Rhee, Joey            W.V. De Peddelaars         Strijd gestaakt
      8 Berkhout, Bram            Restore Cycling Team       Strijd gestaakt
     14 Hugentobler, Loïc         Zwitserland                Strijd gestaakt
     15 Hugentobler, Gregory      Zwitserland                Strijd gestaakt
     17 Baur, Felix               Zwitserland                Strijd gestaakt
     21 Mandjes, Jasper           DCM-GB Vorselaar           Strijd gestaakt
     24 Belmans, Rutger           DCM-GB Vorselaar           Strijd gestaakt
     26 Dudziak, Adam             Polen                      Strijd gestaakt
     27 Kadrzynski, Michal        Polen                      Strijd gestaakt
     28 Oborski, Dominik          Polen                      Strijd gestaakt
     29 Kaczala, Adrian           Polen                      Strijd gestaakt
     36 Raymaekers, Niels         Koninklijke Balen BC       Strijd gestaakt
     37 Bormatenkov, Sergey       Kzakhstan                  Strijd gestaakt
     45 Peelaers, Jeff            Lotto-Bodysol C.T.         Strijd gestaakt
     48 Sels, Jasper              Lotto-Bodysol C.T.         Strijd gestaakt
     49 Barufke, Stefan           Rund um Köln               Strijd gestaakt
     50 Grobe, Niclas             Rund um Köln               Strijd gestaakt
     54 Selchert, Karl-Frederic   Rund um Köln               Strijd gestaakt
     55 Herbold, Thomas           Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     56 Boeve, Stefan             Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     58 van Zijl, Melvin          Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     59 van den Belt, Martijn     Oost-Nederland             Strijd gestaakt
     61 Breewel, Jeroen           Sinnigebouw Wielerteam     Strijd gestaakt
     64 Caspers, Didier           Sinnigebouw Wielerteam     Strijd gestaakt
     65 Stam, Danny               Sinnigebouw Wielerteam     Strijd gestaakt
     67 Haan, Wouter              Midden-Nederland           Strijd gestaakt
     70 Tol, Erick                Midden-Nederland           Strijd gestaakt
     71 Welle, Mark               Midden-Nederland           Strijd gestaakt
     72 van Aalst, Dennis         Midden-Nederland           Strijd gestaakt
     76 Müller, Philip            Radsportverband NRW        Strijd gestaakt
     77 Radermacher, Jan          Radsportverband NRW        Strijd gestaakt
     78 Grabowski, Philip         Radsportverband NRW        Strijd gestaakt
     79 Gijzel, Roy               Gentsche Vélosport         Strijd gestaakt
     81 Verstraete, Yoshi         Gentsche Vélosport         Strijd gestaakt
     83 Buyle, Pieter             Gentsche Vélosport         Strijd gestaakt
     84 Provoost, Robbe           Gentsche Vélosport         Strijd gestaakt
     86 Martens, Triston          Schijndel/Pijnenburg       Strijd gestaakt
     94 Frivold, Christian        Noorwegen                  Strijd gestaakt
     95 Galta, Frederik Strand    Noorwegen                  Strijd gestaakt
     97 Bijnen, Melvin            Zuid-Oost Nederland        Strijd gestaakt
     99 Hoogsteen, Evert          Zuid-Oost Nederland        Strijd gestaakt
    102 Heesters, Mike            Zuid-Oost Nederland        Strijd gestaakt
    103 Grömer, Philip            Oostenrijk                 Strijd gestaakt
    104 Illenberger, Paul         Oostenrijk                 Strijd gestaakt
    107 Wansch, Mario             Oostenrijk                 Strijd gestaakt
    108 Wieneroither, Matthias    Oostenrijk                 Strijd gestaakt
    110 van Goethem, Brian        AVIA Cycling Team          Niet gestart
    111 van Trijp, Jurgen         AVIA Cycling Team          Strijd gestaakt
    112 Vansieleghem, Tim         AVIA Cycling Team          Niet gestart
    115 Harrison, Samuel          Groot Brittanië            Strijd gestaakt
    116 Whorrall, Chris           Groot Brittanië            Strijd gestaakt
    117 Kennaugh, Tim             Groot Brittanië            Strijd gestaakt
    119 Atkins, George            Groot Brittanië            Strijd gestaakt
    123 Kasper, Joeri             ZRTC Theo Middelkamp       Strijd gestaakt
    126 Voet, Niels               ZRTC Theo Middelkamp       Strijd gestaakt
    127 Zwaan, Edwin              Noord-Holland              Strijd gestaakt
    129 Buskermolen, Jordy        Noord-Holland              Strijd gestaakt
    130 Troost, Bart              Noord-Holland              Strijd gestaakt
    132 Slewe, Richard            Noord-Holland              Strijd gestaakt
    134 Mayer, Yannick            Maïsch Sportswear          Strijd gestaakt
    137 Schoch, Nico              Maïsch Sportswear          Strijd gestaakt
    140 Spektor, Ori              Israël                     Strijd gestaakt
    141 Gabai, Tal                Israël                     Strijd gestaakt
    142 Dolin, Yuval              Israël                     Strijd gestaakt
    143 Mor, Dvir                 Israël                     Strijd gestaakt
    145 Schipper, Jasper          Noord                      Strijd gestaakt
    147 Kalk, Xander              Noord                      Strijd gestaakt
    148 Keizer, Jeroen            Noord                      Strijd gestaakt
    150 Poutsma, Stefan           Noord                      Strijd gestaakt
    152 Swedberg, Benjamin        U.S.A.                     Strijd gestaakt
    154 Finsterwald, Russell      U.S.A.                     Strijd gestaakt
    157 Boom, Niek                A.W.V. De Zwaluwen         Strijd gestaakt
    160 Smit, Job                 A.W.V. De Zwaluwen         Strijd gestaakt
    172 Liebenow, Constantin      Duitsland                  Strijd gestaakt
    174 Nuber, Simon              Duitsland                  Strijd gestaakt
    177 Verregghen, Mitchel       W.V. De Jonge Renner       Strijd gestaakt
    178 van de Velde, Rik         W.V. De Jonge Renner       Strijd gestaakt
    180 Schoonbroodt, Bob         W.V. De Jonge Renner       Strijd gestaakt
    181 Martens, Arjen            WWV Kumasol/Vacansoleil    Strijd gestaakt
    183 Oude Elferink, Bas        WWV Kumasol/Vacansoleil    Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.691 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10 sec.  2e: 6 sec.  3e: 4 sec.