Uitslag 3e Etappe Axel - Axel op 24 Mei

Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 99,6 km)

                           Axel - Axel op 24 Mei 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  61 Willems, Thimo            APT-SPIE Douterloigne CT  *  2:23:25
  2 153 Joseph, Thomas            Artabuilding Deschacht    *  2:23:28     0:03
  3   3 Wouters, Enzo             AVIA Crabbe OPQS Team     *  2:23:30     0:05
  4 121 Welten, Bram              TWC Pijnenburg                z.t.
  5  98 de Decker, Alfdan         DAVO C.T.                     z.t.
  6  55 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit          z.t.
  7 169 Grosser, Aaron            Nordrhein Westfalen           z.t.
  8  85 Franz, Marcel             Duitsland Nationaal           z.t.
  9 150 Wallin, Rasmus B.         Cycling Elite Copenhagen      z.t.
 10  15 Hernandez, Michael        Hot Tubes Cycling Team        z.t.
 11 123 van Iersel, Youri         TWC Pijnenburg                z.t.
 12 136 Wijkel, Tom               WRV De Peddelaars             z.t.
 13  32 Maas, Jan                 Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 14  20 Hoffmann, Julius          Hessen                        z.t.
 15 198 Belyaevskiy, Mikhail      Team Russ                     z.t.
 16 106 de Wilde, Arno            Zannata Lotto Team            z.t.
 17 133 Lenderink, Peter          WRV De Peddelaars             z.t.
 18  93 Jakobsen, Fabio           District Zuid Holland         z.t.
 19  33 Dekker, Kelvin            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20  79 Lindenburg, Jim           Hercuton-De Jonge Renner      z.t.
 21 124 Bosch, Thomas             TWC Pijnenburg                z.t.
 22 110 Kunz, Cyrill              Zwitserland                   z.t.
 23 120 Floren, Wesley            Middelkmp/Breda/Zuidwest      z.t.
 24 161 van der Stelt, Sjoerd     Distr. Midden Nederland       z.t.
 25 104 Casterique, Jonas         Zannata Lotto Team            z.t.
 26 109 Fournier, Klian           Zwitserland                   z.t.
 27  60 van Nobelen, Jordi        Westland Wil Vooruit          z.t.
 28 186 van der Auwera, Gilles    Koninklijke Balen BC          z.t.
 29   5 Wytinck, Gianni           AVIA Crabbe OPQS Team         z.t.
 30  50 Stockman, Michiel         KSV Deerlijk                  z.t.
 31 180 Philips, Stijn            Young Cycling Team            z.t.
 32  88 Jägeler, Robert           Duitsland Nationaal           z.t.
 33  25 Bouten, Migel             C.T. D.J. Matic Kortrijk      z.t.
 34 155 van Hecke, Elias          Artabuilding Deschacht        z.t.
 35 147 Kongstad, Tobias          Cycling Elite Copenhagen      z.t.
 36  51 Stockman, Abram           KSV Deerlijk                  z.t.
 37 122 Olieslagers, Bob          TWC Pijnenburg                z.t.
 38 197 Plakushkin, Sergey        Team Russ                     z.t.
 39 148 Sehested, Marc            Cycling Elite Copenhagen      z.t.
 40 143 Lohuis, Luuk              District Oost Nederland       z.t.
 41 127 Rogier, Stef              W.C. Onder Ons Parike         z.t.
 42 139 Nieuwenhuis, Joris        District Oost Nederland       z.t.
 43  27 Clicteur, Arne            C.T. D.J. Matic Kortrijk      z.t.
 44   4 Plovie, Wiebren           AVIA Crabbe OPQS Team         z.t.
 45 140 Groeneveld, Harro         District Oost Nederland       z.t.
 46 129 Hulsmans, Vincent         W.C. Onder Ons Parike         z.t.
 47  17 Reynolds, Ethan           Hot Tubes Cycling Team        z.t.
 48 170 Heming, Janek             Nordrhein Westfalen           z.t.
 49  31 Vierhouten, Gino Luca     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50  90 Kanter, Max               Duitsland Nationaal           z.t.
 51 108 Teirlinck, Jens           Zannata Lotto Team            z.t.
 52  43 Gieracki, Dawid           Polen Nationaal               z.t.
 53 196 Nechaev, Vladislav        Team Russ                     z.t.
 54 178 Arimont, Charlie          Young Cycling Team            z.t.
 55 174 Tschernoster, Jan         Nordrhein Westfalen           z.t.
 56 193 Martyshev, Aleksandr      Team Russ                     z.t.
 57 158 Vos, Jurriaan             Distr. Midden Nederland       z.t.
 58  82 Dofferhoff, Roy           Hercuton-De Jonge Renner      z.t.
 59 114 Ruegg, Lukas              Zwitserland                   z.t.
 60 149 Stokbro, Andreas          Cycling Elite Copenhagen      z.t.
 61 111 Schäppi, Martin           Zwitserland                   z.t.
 62  67 Jeppensen, Andreas H.     Giordana Isaac Cycle          z.t.
 63  49 Deprez, Tuur              KSV Deerlijk                  z.t.
 64  91 Martens, Thom             District Zuid Holland         z.t.
 65 181 Leysen, Senne             Koninklijke Balen BC          z.t.
 66 151 Bonne, Jenko              Artabuilding Deschacht        z.t.
 67  86 Jurczyk, Marc             Duitsland Nationaal           z.t.
 68  89 Frahm, Jasper             Duitsland Nationaal           z.t.
 69  39 Vincent, Austin           U.S.A. Nationaal              z.t.
 70  14 Brown, Jonathan           Hot Tubes Cycling Team        z.t.
 71 191 Oost, Stijn               WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 72 194 Bezdenezhnykh, Vadim      Team Russ                     z.t.
 73  92 Talen, Jordi              District Zuid Holland         z.t.
 74 103 Boussaer, Bryan           Zannata Lotto Team            z.t.
 75 177 Akkermans, Lars           Young Cycling Team            z.t.
 76  62 Dejonghe, Bram            APT-SPIE Douterloigne CT      z.t.
 77  63 Vereecken, Thomas         APT-SPIE Douterloigne CT      z.t.
 78 182 van Dingenen, Jordi       Koninklijke Balen BC          z.t.
 79 113 Bisiaux, Marco            Zwitserland                   z.t.
 80 152 Jacobs, Johan             Artabuilding Deschacht        z.t.
 81  66 Lobbestael, Lander        APT-SPIE Douterloigne CT      z.t.
 82  68 Sorensen, Kristian A.     Giordana Isaac Cycle          z.t.
 83  40 Oien, Eric                U.S.A. Nationaal              z.t.
 84 187 Visser, Eit               WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 85  72 Hardahl, Anders           Giordana Isaac Cycle          z.t.
 86 185 de Molder, Thomas         Koninklijke Balen BC          z.t.
 87 192 van der Velde, Jurjun     WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 88 145 Almind, Oliver            Cycling Elite Copenhagen      z.t.
 89  16 Maddux, Jack              Hot Tubes Cycling Team        z.t.
 90 159 Meijer, Sjoerd            Distr. Midden Nederland       z.t.
 91  94 Alkemade, Flip            District Zuid Holland         z.t.
 92   1 Houlmont, Matthias        AVIA Crabbe OPQS Team         z.t.
 93 154 van den Bossche, Angelo   Artabuilding Deschacht        z.t.
 94   2 Seye, Guillaume           AVIA Crabbe OPQS Team         z.t.
 95  71 Siggaard, Soren M.        Giordana Isaac Cycle          z.t.
 96  70 Poulsen, Frederik R.      Giordana Isaac Cycle          z.t.
 97 107 Pattyn, Jeroen            Zannata Lotto Team            z.t.
 98   6 Persoon, Wouter           AVIA Crabbe OPQS Team        2:23:38     0:13
 99 183 Peeters, Yannick          Koninklijke Balen BC         2:24:23     0:58
100 141 de Langen, Mark           District Oost Nederland       z.t.
101 115 Janssen, Tim              Middelkmp/Breda/Zuidwest     2:24:28     1:03
102 137 Breukelman, Chiel         WRV De Peddelaars            2:24:32     1:07
103  35 de Waal, Maurits          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
104 184 Jaspers, Ward             Koninklijke Balen BC         2:24:42     1:17
105  30 Pattyn, Jamie             C.T. D.J. Matic Kortrijk     2:24:50     1:25
106  45 Wsol, Damian              Polen Nationaal              2:25:08     1:43
107 105 Delmotte, Dennis          Zannata Lotto Team           2:25:24     1:59
108 164 Kooyman, Kevin            Restore Cycling              2:25:27     2:02
109 144 Arentsen, Arjan           District Oost Nederland      2:27:29     4:04
110  10 Gahramanli, Kanan         Azerbeijan Nationaal          z.t.
111   7 Alizade, Elgun            Azerbeijan Nationaal         2:27:32     4:07
112 189 Krul, Harmen              WV Woonexpo Kapenga           z.t.
113 117 van de Klundert, Pim      Middelkmp/Breda/Zuidwest     2:27:50     4:25
114 116 Gerritsen, Danos          Middelkmp/Breda/Zuidwest      z.t.
115 126 Bekkers, Ruben            TWC Pijnenburg                z.t.
116 102 Briesen, Brent            DAVO C.T.                    2:28:32     5:07
117  97 van den Berghe, Jeroen    DAVO C.T.                    2:28:44     5:19
118  83 Tumi Viglundsson, Emil    Hercuton-De Jonge Renner      z.t.
119 167 van der Meer, Jeroen      Restore Cycling               z.t.
120 190 Faber, Sil                WV Woonexpo Kapenga           z.t.
121 132 van de Velde, Yanni       W.C. Onder Ons Parike        2:28:47     5:22
122  76 Lohuis, Koen              De Zwaluwen / Raalte         2:29:02     5:37
123  78 Rodijk, Sven              De Zwaluwen / Raalte         2:29:08     5:43
124 119 Koens, Roel               Middelkmp/Breda/Zuidwest     2:29:10     5:45
125 176 van Dessel, Djoerd        Young Cycling Team            z.t.
126 142 Johannink, Jelle          District Oost Nederland       z.t.
127  77 Paalman, Jochem           De Zwaluwen / Raalte         2:29:16     5:51
128  64 Goeman, Jasper            APT-SPIE Douterloigne CT      z.t.
129  28 Brackez, Gianni           C.T. D.J. Matic Kortrijk      z.t.
130  38 Lucas, Tommy              U.S.A. Nationaal              z.t.
131  18 Keough, Ian               Hot Tubes Cycling Team        z.t.
132  87 Malcharek, Moritz         Duitsland Nationaal           z.t.
133 171 Derksen, Luke             Nordrhein Westfalen           z.t.
134  23 Hahner, Fabian            Hessen                        z.t.
135  19 Kaufmann, Johannes        Hessen                        z.t.
136 125 de Louwere, Stef          TWC Pijnenburg                z.t.
137  54 Bosmans, Arne             KSV Deerlijk                  z.t.
138  36 Buning, Jorn              Willebrord Wil Vooruit       2:29:19     5:54
139  56 van den Enden, Jesse      Westland Wil Vooruit          z.t.
140 188 Hoekstra, Harold          WV Woonexpo Kapenga          2:29:20     5:55
141  95 Stravers, Jarri           District Zuid Holland        2:29:25     6:00
142   9 Ilyasov, Elmar            Azerbeijan Nationaal         2:30:45     7:20
143  29 Therain, Quentin          C.T. D.J. Matic Kortrijk     2:30:49     7:24
144  48 Wewior, Patryk            Polen Nationaal               z.t.
145  26 Bral, Lowie               C.T. D.J. Matic Kortrijk      z.t.
146  65 de Vandevijvere, Stijn    APT-SPIE Douterloigne CT      z.t.
147  57 van der Meer, Noah        Westland Wil Vooruit          z.t.
148  96 van Ark, Alexander        District Zuid Holland         z.t.
149  75 Veldscholten, Lars        De Zwaluwen / Raalte          z.t.
150 172 Putz, Lennart             Nordrhein Westfalen           z.t.
151 135 Potze, Olaf               WRV De Peddelaars            2:31:06     7:41
152  81 Celi, Abe                 Hercuton-De Jonge Renner     2:32:13     8:48
Uit de wedstrijd:
      8 Mustafazade, Farid        Azerbeijan Nationaal       Strijd gestaakt
     11 Mammadov, Tarlan          Azerbeijan Nationaal       Strijd gestaakt
     13 O'Donnell, Philip         Hot Tubes Cycling Team     Strijd gestaakt
     21 Nicolai, Lars             Hessen                     Strijd gestaakt
     22 Ziegler, Marcel           Hessen                     Strijd gestaakt
     24 Henkel, Joshua            Hessen                     Strijd gestaakt
     37 Binatena, Diego           U.S.A. Nationaal           Strijd gestaakt
     42 Brown, Connor             U.S.A. Nationaal           Strijd gestaakt
     44 Kloc, Krzysztof           Polen Nationaal            Strijd gestaakt
     46 Wewior, Dominik           Polen Nationaal            Strijd gestaakt
     47 Pacan, Mateusz            Polen Nationaal            Strijd gestaakt
     52 Vermet, Joran             KSV Deerlijk               Strijd gestaakt
     53 Bisschop, Ruben           KSV Deerlijk               Strijd gestaakt
     58 Meerbeek, Christiaan      Westland Wil Vooruit       Strijd gestaakt
     59 Beukers, Bjorn            Westland Wil Vooruit       Strijd gestaakt
     69 Lyhne, Daniel B.          Giordana Isaac Cycle       Strijd gestaakt
     73 Veltink, Jeffrey          De Zwaluwen / Raalte       Strijd gestaakt
     74 Hudepol, Nordin           De Zwaluwen / Raalte       Strijd gestaakt
     80 Admiraal, Martijn         Hercuton-De Jonge Renner   Strijd gestaakt
     84 van de Water, Max         Hercuton-De Jonge Renner   Strijd gestaakt
     99 van den Abbeele, Stijn    DAVO C.T.                  Strijd gestaakt
    100 van den Wouwer, Jens      DAVO C.T.                  Strijd gestaakt
    112 Schneiter, Matteo         Zwitserland                Strijd gestaakt
    118 Smalheer, Jelle           Middelkmp/Breda/Zuidwest   Strijd gestaakt
    128 Bruyere, Aiky             W.C. Onder Ons Parike      Strijd gestaakt
    130 Tas, Robbert              W.C. Onder Ons Parike      Strijd gestaakt
    131 Stassijns, Ben            W.C. Onder Ons Parike      Strijd gestaakt
    138 Deelstra, Niek            WRV De Peddelaars          Strijd gestaakt
    157 Veenhoven, Martijn        Distr. Midden Nederland    Strijd gestaakt
    160 Wolffenbuttel, Nils       Distr. Midden Nederland    Strijd gestaakt
    163 Overvoorde, Niels         Restore Cycling            Strijd gestaakt
    165 de Koning, Tim            Restore Cycling            Strijd gestaakt
    173 Schotten, Joshua          Nordrhein Westfalen        Strijd gestaakt
    175 Mol, Max                  Young Cycling Team         Strijd gestaakt
    179 Poets, Jorre              Young Cycling Team         Strijd gestaakt
    195 Terentiev, Gleb           Team Russ                  Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.669 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 6 sec.  2e: 4 sec.  3e: 2 sec.