voorlopige deelnemerslijst 2021

 WV De Jonge Renner
 1    Roan Konings
 2    Nino de Jong
 3    Thijs Koops
 4    Svan Mulder
 5    Michiel van Vliet
 Willebrord Wil Vooruit
 6    Jente Klaver
 7    Nick Brand
 8    Axel Källberg
 9    Lars Rouffaer
 10    Youp de Vos
 Wielerteam Gaverzicht-Be Okay
 11    Alec Segaert
 12    Jan van Dyck
 13    Maxim Delrue
 14    Wout Remmerie
 15    Jelle Harteel
 Duitsland U19
 16    Benjamin Boos
 17    Daniel Schrag
 18    Nicolas Zippan
 19    Malte Maschke
 20    Kevin Genzmer
 Z Junior Racing Team
 21    Josh Giddings
 22    
 23    Owen Lightfoot
 24    Adam Bent
 25    Ben Houlihan
 NPV/Carl Ros Roskilde
 26    Alexander Arnt Hansen
 27    Kristian Egholm
 28    Albert Holm
 29    Tobias Svarre
 30    
 ACROG Tormans Balen
 31    Senne Hulsmans
 32    Lowie Knaeps
 33    Bjorn Koster
 34    Rune Vandendijck
 35    Xander Verhagen
 District Oost Nederland
 36    Mike Spenkelink
 37    Lucas Averesch
 38    Pim Funken
 39    Jannes Veerman
 40    Mattanja Woets
 Flanders Color Galloo CT
 41    Joshua Tarling
 42    Thomas Skandera
 43    Sander Eeckhout
 44    Hugo Lennartsson
 45    David Larsson
 Combinatie Zuid-West Nederland
 46    Noel Rokven
 47    Charles Sebastian Bjornseth
 48    Thijs Kortes
 49    Sander Holla
 50    Tobias Skretting
 Van Moer Logistics CT
 51    Milan de Meester
 52    Thomas Baart
 53    Lennert Bertels
 54    
 55    Quinten Provoost
 Radsportverband Niedersachsen
 56    Noah Balgenorth
 57    Ole Geisbrecht
 58    Tom Köbernik
 59    Miximilian Lange
 60    
 Hot Tubes Development CT
 61    Matisse Julien
 62    Artem Schmidt
 63    Luca Scuriatti
 64    Brooks Wienke
 65    Brockton Smith
 Zwitserland U19
 66    Neil Heeb
 67    Tim Rey
 68    Pascal Tappeiner
 69    Bastien Willemin
 70    Emanuel Wüthrich
 Merida Adelaar DT
 71    Marvin Peters
 72    Stijn Hezeman
 73    Justus Willemsen
 74    Joris Kranenburg
 75    Rik van der Wal
 District Zuid-Oost Nederland
 76    Joost Stokkermans
 77    Yanick de Vos
 78    Tijn Louwerensen
 79    Max Mosmuller
 80    Yann van de Spijker
 Team NTG
 81    Even Thorvaldsen
 82    Jon Rye Johnsen
 83    Tobias Alvestad
 84    Adrian Kvernbråten
 85    Oliver Aukland
 DAVO-KZLWC
 
 
 
 
 
 
 NCF Region Sør
 91    Sander Granberg
 92    Sebastian Pollen
 93    Vetle Eskedal
 94    Johan Ravnoy
 95    Emil Skaar
 AG2R Citroen U19 Team
 96    Romain Gregoire
 97    Léo Kraemer
 98    Max Delarue
 99    Estevan Delaunay
 100    Mathias Sanlaville
 Team Nordrhein Westfalen
 101    Tobias Müller
 102    Ben Jochum
 103    Jonathan Rottmann
 104    Paul Gehrke
 105    Julius Dräger
 Forte Wielerzone NL
 106    Mark Groeneveld
 107    Nick Schelvis
 108    Vincent van Dorp
 109    Stef Koning
 110    Maarten Hamminga
 W.P.G.A.
 111    Sam Hutzezon
 112    Chris Oosenburg
 113    Ivar Kroon
 114    Yoël Leeflang
 115    Mees van Duren
 AVIA Rudyco-Janatrans C.T.
 116    Senne Willems
 117    Jelle van Genechten
 118    Joppe Sterck
 119    Yoran van Gucht
 120    Luca D'Hollander
 WSV De Peddelaars
 121    Juul Nagengast
 122    Rick Doornbos
 123    Jelle Bouma
 124    Jordy Brouwer
 125    Jooren de Gruijter
 Combinatie BK-Team
 126    Sven Pollaert
 127    Thorben Segers
 128    Mat van Gorp
 129    Juul Thoolen
 130    Bram van Eijsden
 District Midden
 131    Spiek Oord
 132    Joahn Dorussen
 133    Sal Meijers
 134    Marick Buteijn
 135    Ole Stoffels
 WAC Team
 136    Rube Baeten
 137    Wiebe Baeten
 138    Milan Kuypers
 139    Borre van Eede
 140    
 Wielerclub Onder Ons Parike
 141    Jakov Beirlaen
 142    Tyson Borremans
 143    Iyen Christofano
 144    Jonas de Schampheleire
 145    Joshua Vandenbossche
 Combi Westland/Mol/Bar End
 146    Tamar Spiero
 147    Rens Theunissen van Maanen
 148    Jules Sla
 149    Sam de Jonge
 150    
 Bach Advokater FRB Optik CEC
 151    Rasmus Bisgaard Olsen
 152    Jaspar Lonsdale
 153    Luca Maarfelt Toftemark
 154    Laurids Flinker Blæsberg
 155    William Lowth
 Streetjump Development Team
 156    Maxime Duba
 157    Tijmen Graat
 158    Rindert Buiter
 159    Tibor Del Grosso
 160    Jesse Kramer
 Team ABC Junior
 161    Philip Mathiesen
 162    Erik Christoffersen
 163    Frederik Davidsen
 164    Tobias Levring
 165    
 De Molenspurters Meulebeke
 166    Jelle van Achter
 167    Mathis Baert
 168    Xander Rigole
 169    Emiel Verschaeve
 170    Mathieu Wulleman
 Start Junior Team by JAVA
 171    Cesar Macias
 172    Andre Erubiel Cruz Facon
 173    Ignacio Campo
 174    Yan Luis Arrieta
 175    Matias Sanches Jimenes

Sponsors