The honors list

History of "De Internationale Junioren Driedaagse van Axel"  

 

2019: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2019"
1. Quinn Simmons 300_us.png USA U19
2. Hidde van Veenendaal 300_nl.png ZEROgas De Jonge Renner
3. Hannes Wilksch 300_dui.png Germany U19
2018: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2018"
1. Alexandre Balmer 300_zw.png Nat. Sel. Zwitserland
2. Valentin Retailleau  BTWIN U 19
3. Mason Hollyman 300_en.png Zappi Junior Team
2017: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2017"
1. Alex Molenaar 300_nl.png Midden Nederland
2. Johan Tiedemann Langball 300_de.png Herning CK Junior
3. Ward Vanhoof 300_be.png Acrog Balen BC
2016: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2016"
1. Stefan Bissegger 300_zw.png Nat. Sel. Zwitserland
2. Jarno Mobach 300_nl.png SPIE Douteloigne
3. Harry Sweeny 300_en.png SPIE Douteloigne
2015: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2015"
1. Max Kanter 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
2. Mario Spengler 300_zw.png Nat. Sel. Zwitserland
3. Matthew Bostock 300_en.png Nat. Sel. Groot Brittanië
2014: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2014"
1. Peter Lenderink 300_nl.png WRV De Peddelaars
2. Jan Tschernoster 300_dui.png Nordrein Westfalen
3. Bram Welten 300_nl.png TWC Pijnenburg 
2013: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2013"
1. Brent Luijckx 300_be.png AVIA Crabbe Team
2. Simon Hamann Larsen 300_de.png Blue Water Cycling
3. Mathias Rask 300_de.png Comentor Ribe Cykellager
2012: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2012"
1. Mads Würtz Schmidt 300_de.png Blue Water Cycling
2. Piotr Havik 300_nl.png Avia Fuji Youth Team
3. Leon Rohde 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
2011: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2011"
1. Alexander Kamp 300_de.png Blue Water Cycling
2. Danny van Poppel 300_nl.png District Z-O Nederland
3. Stefan Küng 300_zw.png Nat. Sel. Zwitserland
2010: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2010"
1. Danny van Poppel 300_nl.png TWC Pijnenburg
2. Mario Vogt 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
3. Dylan van Baarle 300_nl.png Restore Cycling Team 
2009: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2009"
1. Jasper Bovenhuis 300_nl.png w.v. De Peddelaars
2. Nikias Arndt 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
3. Jasper Stuyven 300_be.png Lotto-Bodysol C.T. 
2008: "CAT. U.C.I. MEN JUNIOR 2.1 2008"
1. Jasper Bovenhuis 300_nl.png Peddelaars KrolstonE
2. Erick Rowsell 300_en.png Nat. Sel. Groot Brittanië
3. Rune van der Meijden 300_nl.png Restore Cycling Team 
2007: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2007"
1. Adam Blythe 300_en.png Nat. Sel. Groot Brittanië
2. Philipp Ries 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
3. Jetse Bol 300_nl.png Sinnige Wielerbouw C.T. 
2006: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2006"
1. Morten Reckweg 300_de.png Nat. Sel. Denemarken
2. Sven Vandousselaere 300_be.png Koninklijke Balen B.C.
3. Ronan van Zandbeek 300_nl.png Team Aquadraat 
2005: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2005"
1. Th. Riber-Sellebjerg 300_de.png Team GLS Denmark
2. Kasper Thustrup 300_de.png Team GLS Denmark
3. Jacopo Guarnieri 300_it.png Nat. Sel. Italië
2004: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2004"
1. Pawel Mikulicz 300_po.png Nat. Sel. Polen
2. Stijn Joseph 300_be.png Avia W.T. Waasland
3. Michel Kreder 300_nl.png Alcmaria Victrix 
2003: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2003"
1. Kai Reus 300_nl.png District Noord Holland
2. Michiel van Aelbroeck 300_be.png Victaulic Europe Cycling
3. Jasper Melis 300_be.png Sweet Paradise Quickstep 
2002: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2002"
1. Matti Breschel 300_de.png Nat. Sel. Denemarken
2. Michal Golas 300_de.png Nat. Sel. Polen
3. Oliver Steiler-Cote 300_us.png Saturn D. (U.S.A.) 
2001: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2001"
1. Christ. Meschenmoser 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
2. Martijn Maaskant 300_nl.png Rabobank C.T.
3. Janiaczyk Btazej 300_po.png Nat. Sel. Polen 
2000: "COUPE DU MONDE JUNIORS 2000"
1. Marcel Sieberg 300_dui.png Nordrhein Westfalen
2. Blazej Janiaczyk 300_po.png Nat. Sel. Polen
3. Kenny van Hummel 300_nl.png Nat. Sel. Nederland 
1999: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1999"
1. Filip Verschuren 300_be.png Vlaanderen
2. Martijn Stougje 300_nl.png District Noord Holland
3. Tom Southam 300_en.png Nat. Sel. Groot Brittanië
1998: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1998"
1. Eric Baumann 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
2. Jurgen van Goolen 300_be.png Go Pass
3. Tom Boonen 300_be.png Nat. Sel. België
1997: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1997"
1. Bram de Waard 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Martin Bolt 300_zw.png Nat. Sel. Zwitserland
3. Roel Egelmeers 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
1996: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1996"
1. Vincent van der Kooij 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Camiel van de Bergh 300_nl.png w.v. De Pedaalridders
3. Björn Vonk 300_nl.png District Groningen
1995: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1995"
1. Andrei Korolev 300_oe.jpg Nat. Sel. Oekraïne
2. Jacob Nielsen 300_de.png Nat. Sel. Denemarken
3. Wopke Veenstra 300_nl.png District Friesland
1994: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1994"
1. Andreas Klier 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
2. Allessandro Rote 300_it.png Nat. Sel. Italië
3. Jorge Jaksche 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
1993: "COUPE DU MONDE JUNIORS 1993"
1. Johan Bruinsma 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Robert Koppers 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
3. Andreas Klier 300_dui.png Nat. Sel. Duitsland
1992: "KNWU Nationaal 1992"
1. Robert Koppers 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Charles Overgaag 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
3. Maurice van Rijn 300_nl.png w.v. De Spartaan
1991: "KNWU Nationaal 1991"
1. Henk Vogels 300_au.png Nat. Sel. Australië
2. Nicolas Jalabert 300_fr.png Nat. Sel. Frankrijk
3. Koos Moerenhout 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
1990: "KNWU Nationaal 1990"
1. Leon van Bon 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Sebastien Rondeau 300_fr.png Nat. Sel. Frankrijk
3. Niels van der Steen 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
1989: "KNWU Nationaal 1989"
1. Davide Rebellin 300_it.png Nat. Sel. Italië
2. Andrea Perron 300_it.png Nat. Sel. Italië
3. Richard Groenendaal 300_nl.png District Midden-Brabant
1988: "KNWU Nationaal 1988"
1. Servais Knaven 300_nl.png Nat. Sel. Nederland
2. Andrea Perron 300_it.png Nat. Sel. Italië
3. Gianluca Tarocco 300_it.png Nat. Sel. Italië
1987: "KNWU Nationaal 1987"
1. Raymond Thebes 300_nl.png W.C. De Zwaluw
2. Richard Jansen 300_nl.png District Brabant Zuid-Oost
3. Mark Krabbenburg 300_nl.png Zwaluwen Doetinchem
1986: "KNWU Nationaal 1986"
1. Erik Hans Pauwe 300_nl.png Uithoorn
2. Yvan Louter 300_nl.png Delta
3. John Kruithof 300_nl.png De Hoekse Renner
1985: "KNWU Nationaal 1985"
1. André van Reek 300_nl.png De Bollenstreek
2. William Derns 300_nl.png R.T.C. Buitenlust
3. Niek de Taeye 300_nl.png w.v. Zeeuws Vlaanderen
1984: "KNWU Nationaal 1984"
1. Herbert Dijkstra 300_nl.png w.v. De Peddelaars
2. Tom Cordes 300_nl.png Uithoorn
3. Arjan Jagt 300_nl.png Woerden
1983: "KNWU Nationaal 1983"
1. P. van de Klundert 300_nl.png R.S.C. De Zuidwesthoek
2. W. Roovers 300_nl.png w.v. W.W.V.
3. M. Duyenstein 300_nl.png R.T.C. Buitenlust
1982: "KNWU Nationaal 1982"
1. J. van der Horst 300_nl.png R.T.C. Buitenlust
2. E. Roovers 300_nl.png w.v. W.W.V.
3. R. Rijkenberg 300_nl.png w.v. Olympia

Rider with  2 victories in  "De Internationale Juniorendriedaagse van Axel"

 1                Jasper Bovenhuis                       300_nl.png WRV De Peddelaars